BIP Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Elblągu


Elbląg 2016.11.25

 

Konkurs wiedzy „Wiem, co jem”

       

            W dniu 24.11.2016 r. odbył się konkurs wiedzy „Wiem, co jem”  zorganizowany przez PSSE w Elblągu. Konkurs wiedzy „Wiem, co jem” skierowany był do uczniów szkół.

Komisja konkursowa w składzie:

  • Danuta Stanicka -Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu,
  • Jolanta Popiołek -Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu
  • Danuta Celmer -Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu

 

 W konkursie udział wzięli:                                            

Imię i nazwisko 
Szkoła
      Przygotowujący
Wiktoria Ptak
Szkoła Podstawowa Nr 15
Maria Adamowska
Jakub Skibiński
Szkoła Podstawowa Nr 15
Maria Adamowska
Aleksandra Kalwas
Szkoła Podstawowa Nr 15
Maria Adamowska
Victoria Dobke
Szkoła Podstawowa Nr 19
Ewa Piotrowska
Wiktor Walczak
Szkoła Podstawowa Nr 19
Ewa Piotrowska
Małgorzata Żółkiewicz
Szkoła Podstawowa Nr 18
Agnieszka Michalska
Aleksandra Deniusz
Szkoła Podstawowa Nr 18
Agnieszka Michalska
Karolina Kryjom
Szkoła Podstawowa Nr 18
Agnieszka Michalska
Liliana Fijałkowska
Szkoła Podstawowa Nr 12
Joanna Liskowicz
Julia Grzelak
Szkoła Podstawowa Nr 25
Martyna Polkowska
Alicja Zamojska
Szkoła Podstawowa Nr 25
Martyna Polkowska
Oliwia Żukowska
Szkoła Podstawowa Nr 25
Martyna Polkowska
Klara Szypluk
Szkoła Podstawowa Godkowo
Agnieszka Białobrzewska
Dominik Król
Szkoła Podstawowa Godkowo
Agnieszka Białobrzewska
Dominik Byk
Szkoła Podstawowa Godkowo
Agnieszka Białobrzewska
Wiktoria Wołkowska
Szkoła Podstawowa Nowakowo
Monika Rokicka
Joanna Górzyńska
Szkoła Podstawowa Nowakowo
Monika Rokicka
Zuzanna Zdanowicz
Gimnazjum nr 2
Halina Chodukiewicz
Agata Czeszejko-Sochacka
Gimnazjum nr 2
Halina Chodukiewicz
Katarzyna Cherkowska
Gimnazjum nr 2
Halina Chodukiewicz
Ada Oszczyk
Gimnazjum Nowakowo
Monika Rokicka
Roksana Górzyńska
Gimnazjum Nowakowo
Monika Rokicka
Dawid Wanatowski
Gimnazjum Nowakowo
Monika Rokicka
Wiktoria Basarab
Gimnazjum w Dobrym
Anna Kukałowicz
Weronika Kucej
Gimnazjum w Dobrym
Anna Kukałowicz
Natalia Kalińska
Gimnazjum w Dobrym
Anna Kukałowicz
Patryk Seligowski
Gimnazjum nr  7
Joanna Piwowarczyk
Magdalena Polkowska
Sebastian Prabucki
Gimnazjum nr  7
Joanna Piwowarczyk
Magdalena Polkowska
Sandra Wróbel
Gimnazjum nr  7
Joanna Piwowarczyk
Magdalena Polkowska
Julia Korożan
Gimnazjum nr 
Beata Ostasz
Aleksandra Ławrynowicz
Gimnazjum nr  9
Beata Ostasz
Zuzanna Pałkowska
Gimnazjum nr  9
Beata Ostasz
Kinga Zielińska
Gimnazjum Młynary
Irena Kozłowska
Alicja Mikos
Gimnazjum Młynary
Irena Kozłowska
Karolina Kędzierska
Gimnazjum Młynary
Irena Kozłowska
Amelia Zelek
Gimnazjum nr  3
Alina Smoleńska
Karolina Tylkie
Gimnazjum nr  3
Alina Smoleńska
Amelia Solecka
Gimnazjum nr  3
Alina Smoleńska

Po naradzie Komisja Konkursowa ogłosza wyniki:

Szkoły Podstawowe – maksymalna liczba punktów do zdobycia 30

I MIEJSCE: Wiktor Walczak- Szkoła Podstawowa Nr 19 - 26 pkt

II MIEJSCE: Karolina Kryjom - Szkoła Podstawowa Nr 18 – 25 pkt + 4

III MIEJSCE: Wiktoria Wołkołowska - Szkoła Podstawowa w Nowakowie – 25pkt. +2

 

 Gimnazja– maksymalna liczba punktów do zdobycia 35

I MIEJSCE: Amelia Zelek – Gimnazjum Nr 3 – 26 pkt

II MIEJSCE: Amelia Solecka Gimnazjum Nr 3 – 25 pkt +3

III MIEJSCE: Karolina Tylkie Gimnazjum Nr 3 – 25 pkt + 2

Finaliści konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez:

MOSIR w Elblągu – 2 karnety na basen Dolinka w Elblągu i 4 karnety na lodowisko w Elblągu,

PSSE – 3 nośniki pamięci, 3 książki kucharskie

Fundacja Hutena – lista nagród w załączeniu